Ambalaj ve Paketleme

Ambalaj ve Paketleme

Nakliye prosedüründe en zor kısımlardan biri, eşyaların kırılmadan özenli bir şekilde paketlenmesidir. Firmamız bünyesinde alanında profesyonel personellerimiz kırılabilir eşyalarınızı güvenilir ve kolay bir şekilde taşımak için kusursuz paketleme hizmeti vermektedir. Bodrum nakliyat firması olan Efe Nakliyat bünyesinde her eşya kendi kategorisine göre özel olarak paketlenir ve farklı sınıflandırmalara göre yerleştirilir. Bu bağlamda, mutfak eşyaları ve giysiler gibi farklı kategorilerdeki ürünler için aynı paketleme işlemi uygulanmaz.

Mutfak eşyası ve teknolojik aletlerin diğerlerine göre daha hassas bir yapıda olduğunun bilincine varan firmamız, söz konusu bu eşyaları özel olarak sarar ve bu sayede olası zarar durumları da engellenir. Teknolojik aletler, giysiler, kitaplar, bardaklar, tabaklar gibi eşyalar ise farklı bir paketleme sürecine tabii tutulur. Sonuç olarak eşyalarınız taşıma sırasında herhangi bir zarar görmez ve yeni mekana ulaştığında özen ve dikkatle yeniden yerleştirilir. Böylece, yorulmadan ve stres yaşamadan Bodrum nakliye hizmetimizle keyifli bir şekilde taşıma sürecinizi tamamlarsınız.

Bodrum Efe Nakliyat olarak ofis ve ev taşımacılığında cam eşyalar, bilgisayar gibi hassas eşyalarınızı özel paketleme prosedürüne göre taşırız. Bu tür eşyalar için profesyonel ekibimiz karton veya koli variller kullanmaktadır. Dosya ve evraklar ayrı bir şekilde özenle ambalajlanır. Evden eve taşımacılıkta kıyafetler ise kırışmaması ve kirlenmemesi için yine özel bir şekilde paketlenir. Bu sayede en ince detaylarına kadar düşünülmüş bir nakliye hizmeti alırsınız. Aynı zamanda, yataklarınızın kirlenmesi, tozlanması ve zarar görmesi gibi olası durumları engellemek adına firmamız bu eşyaları da özel yatak koruyucu kılıflar ile güvenli bir şekilde taşır.

WhatsApp chat
Call Now ButtonBizi arayın