Sigortalı Nakliye

Bodrum Sigortalı Nakliye

Şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin tüm taşıma hizmetlerinde eşyaların yüklenmesinden boşaltılmasına kadar geçen süreçte yaşanması muhtemel herhangi bir olumsuzluğa karşın nakliye firmaları tarafından sigortalama hizmeti sunulmalıdır. Bu bağlamda, Bodrum Efe Nakliyat firmamız, söz konusu bu olumsuzluklar, kaza, hırsızlık, ıslanma, yangın gibi istenmeyen durumlar karşısında eşyalarınıza gelen zararın tüm sorumluluğunu tamamen üstlenir. Firmamızın sigortalama hizmeti sayesinde taşınan eşyalarınıza geniş teminat sunulur. Eşyalarınız çıkış adresinden varış adresine kadar her türlü aksilik, kaza durumlarında firmamızın garanti kapsamına girer. Bu teminat, çoğu nakliyat firmaları tarafından karşılanmasa da bizler zarar analizlerini en titiz şekilde yaparak eşyalarınızda taşıma sırasında görülen hasarların maliyetini üstleniriz.

Sigortalı taşıma hizmeti veren firmamız, eşyalarınızın kaybolması, çizilmesi gibi durumlarda her zaman yanınızdadır. Sizi taşıma sırasında bilmeniz gerekenler hakkında bilgilendiren firmamız, tüm haklarınızı sonuna kadar savunur ve herhangi bir mağduriyet yaşamanızı engeller. Nakliyat sigortası mutlaka yapılması gereken bir sigorta türüdür. Hem taşıma sırasında hem de eşyaların yüklenmesi, ambalajlanması sırasında yaşanabilecek sorunlardan sizi korur. Sigorta eşya taşıma sürecinin bitimine kadar saklanmalıdır ve firmamız bu konuda da size geniş bilgi aktarır.

Evden eve taşımacılık hizmeti veren ancak sigorta yapmayan birçok firmalar vardır. Efe Nakliyat olarak bu firmalardan uzak durmanızı katiyetle öneririz. Çünkü dikkatsiz bir şoförün yaptığı kaza veya her ne kadar profesyonel olursa olsun personelin anlık dalgınlıkla yaptığı herhangi bir hata size pahalıya mal olabilir ve hem maddi hem de manevi açıdan mağdur olmanıza sebebiyet verir. Bu nedenle firma seçiminde seçici bir tavır sergilemenizi tavsiye ederiz. Tecrübesiz ve sigortasız bir hizmet sunan firmaların aksine, eşyalarınızı kaliteli ve garanti altında taşıyan bir firmayı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

WhatsApp chat
Call Now ButtonBizi arayın