Şehir içi taşımacılık

Bodrum Paketleme nakliyat

VIP Taşımacılık Hizmetleri

Ortaya çıkacak acil nakliye ihtiyaçlarınızda, günün hangi saatinde olunursa olunsun sizlere VIP nakliye hizmetlerimiz kapsamında çözümler sunabiliriz. Özel niteliği bulunan yükler, küçük araçlar veya ihtiyaca göre farklı araçlar ile herhangi bir adresten diğerine bizim tarafımızdan ulaşılabiliyor. Özel standartlarda hizmetlerimize bizi aradığınız herhangi bir zaman ulaşabiliyorsunuz. Filomuzda bulunan çeşitli boy ve hacimlerde ki araçlarımız, taşınacak yükün muhteviyatına uygun şekilde tedarik edilerek hizmetinize sunulmaktadır. 7/24 VIP taşıma hizmetlerini almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Uzman personelimiz size özel taşımacılık hizmetini sunmak üzere süreci derhal başlatacaktır.

Ambalajlama ve paketleme hizmetleri

Taşınma sürecinde en sıkıntılı aşama kuşkusuz eşyaların toplanması ve paketlenmesidir. Kendi çabalarınızla, koliler ve çuvallar tedarik ederek bu süreçte ambalajlama yapmaya çalışabilirsiniz. Ancak bu yöntem, çok da güvenli olmayacaktır. Zira gerek taşıma aracı içerisindeki hacmin verimli biçimde kullanılması, gerekse eşyaların zarar görmeyecek biçimde paketlere bilmesi için, evden eve nakliyat işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış özel ekipmanların kullanılması gerekir. Her ihtiyaca uygun, farklı tasarımları bulunan taşıma araçlarımız ile sizlere sürece hiç dahil olmadan paketleme imkanı sunuyoruz.

Kırılacak eşyalarınız ve elektronik eşyalarınız için özel çözümler üreterek, eşyalarınızı güvenli biçimde taşınabilecek hale getiriyoruz. Endüstri standartlarındaki paketleme ekipmanlarımızla gerçekleştireceğimiz nakliyat süreçlerimizde, sizin neredeyse hiçbir şey toplamanız gerekmiyor. Özel bir kodlama tekniği ile tüm eşyalarınızı planlı biçimde paketleyen ekibimiz, varış noktasında yine plana uygun biçimde paketleri açıyor ve eşyalarınızı belirtilen odalara yerleştiriyor. Yani bu süreçte sizin neredeyse hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Yalnızca özel eşyalarınızı ve menkul kıymet niteliğindeki eşyalarınızı özel olarak paketleyerek sürecin geri kalanını bize bırakabilirsiniz. Siz günün keyfini çıkarırken, biz yeni adresinizi sizin için hazırlıyor olacağız.

WhatsApp chat
Call Now ButtonBizi arayın